Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna opluł muzułmankę. Żuk: potępiam wszelkie formy agresji wobec odmienności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2017 r. o 11:09 Powrót do artykułu
lo napisał:
. napisał:
dr napisał:
. napisał:
undefined napisał:
   No rozumiemy. Są jakieś statystyki ilu BIAŁYCH mieszkańców Lublina zostało w tym roku przez kogokolwiek oplutych czy zaatakowanych? Jeżeli w mieście mieszka 380tys ludzi z tego co najmniej kilkanaście tysięcy cudzoziemców to wyciąganie wniosków z jednostkowego incydentu jest niepoważne.
Wiesz na czym polega atak na tle rasowym?
Tak. Na tym że kłamliwy lewacki głąb bierze pojedynczy przypadek a potem wyciąga z niego zgeneralizowane wnioski polityczne przeciwko całej prawicy. Mam nadzieję że pomogłem.
Niestety, to nie jest definicja ataku na tle rasowym. Ale dobrze że napisałeś o tym "generalizowaniu", już coś dobrze rozumiesz sam swoje poglądy :D
Niestety musisz się pogodzić z faktem że piszę to co chcę a nie to nakazujesz mi napisać - w tym przypadku u żałosnych próbach wykorzystania jednostkowego incydentu do celów politycznych. Chcesz definicji? To google i encyklopedie nie bolą. Poza tym zobaczymy co się okaże z prawdziwością tego "ataku". W mediach pełno było przypadków typu "muzułmanka zmyśliła sobie że zaatakowali ją w metrze zwolennicy Trumpa".
 To co powiesz o tych komentarzach które generalizują jedną osobę o innej rasie? To już dla ciebie nie jest generalizacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dziennikarz TVN już nie daje rady tych bzdur :) Marcin Meler: "Zjeździłem sporo krajów islamskich i to nie jako turysta na basenie. Żeby było jasne: lubię cywilizację, kulturę islamu, kiedy tam jestem. Szanuję, stosuję się do zwyczajów. Począwszy od ubioru, poprzez zasady etykiety kulturalno-religijnej itd. Ale patrzę i czytam, co się dzieje w tych krajach europejskich, gdzie są duże wspólnoty muzułmańskie, jaki jest ich stosunek do wartości europejskich wyrastających z korzeni chrześcijańskich, ale też oświeceniowych. Bardzo nieliczni liberalni muzułmanie przestrzegają skądinąd Europejczyków. "Jeżeli wy myślicie, że islam sklei się z waszą demokracją liberalną, to się przynajmniej poważnie zastanówcie". Z powodów historycznych dla Polski problemy ze wspólnotami islamskimi we Francji, Austrii, Szwecji, Norwegii czy Anglii to czysta egzotyka. I uważam, że nie byłoby źle, gdyby pod tym względem sytuacja w Polsce za bardzo się nie zmieniła"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś taki jak Żuk powinien być prezydentem królewskiego miasta Lublina? Toż nic jeszcze nie wiadomo, tylko w Niemczech trwa przedwyborcza licytacja, kto bardziej dowali Polsce, a ten stachanowiec wybiega przed szereg i wpisuje się w atak na Polskę. Proponuję poczytać, co wypisuje się w Niemczech na nasz temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie szanują nas a my ich, krótka piłka. Muziole obcinają małym chrześcijańskim dziewczynkom głowy w Syrii i Iraku i na co tu liczą ? Lepiej niech tutaj nie przyjeżdżają, nie będą mieli kłopotów. Jakoś Szwedów nikt nie zaczepiał !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Oni nie szanują nas a my ich, krótka piłka. Muziole obcinają małym chrześcijańskim dziewczynkom głowy w Syrii i Iraku i na co tu liczą ? Lepiej niech tutaj nie przyjeżdżają, nie będą mieli kłopotów. Jakoś Szwedów nikt nie zaczepiał !!!!!!!!!!
 Ale ta konkretna muzułmanka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K. Źuk nie chce powiedzieć wprost czy przyjmie emigrantów. Mówi tylko że zrobi wszystko by Lublin był bezpieczny. Tak samo jak mówią politycyz Niemiec Francji Włoch a ltam udzie powoli zaczynają bać się wyjść na ulicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez SCHETYNA jasno zadeklarowal w Brukseli, że tam gdzie wygraja w samorzadowych ich prezydenci PRZYJMA UCHODZCOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oplucie kobiety jest takie męskie, widzę na forum sami "faceci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolisz facetow "ubogacajacych" kulturowo ? Jak ci z dworca w Kolonii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o rasistowskim ataku na turystów z Niemiec a płatne pisowskie trolle o przyjmowaniu uchodźców - KOMEDIA :)))))))))))))))))))))))))))) Pisowskie trolle podsycają nastroje. Widać jak na dłoni o co chodzi PiS-owi. Zasiać strach, zamęt i nienawiść, to jest smutne i obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o rasistowskim ataku na turystów z Niemiec a płatne pisowskie trolle o przyjmowaniu uchodźców - KOMEDIA :)))))))))))))))))))))))))))) Pisowskie trolle podsycają nastroje. Widać jak na dłoni o co chodzi PiS-owi. Zasiać strach, zamęt i nienawiść, to jest smutne i obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie ataki potępia jakieś 90% lublinian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać niektórzy w domu regularnie plują na innych członków rodziny, cóż, ich sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żuk: potępiam wszelkie formy agresji wobec odmienności" Panie Prezydencie kiedy oświadczenie w spawie potępienia zachowania Pańskich zwolenników wobec Radnych PiS na nadzwyczajnej sesji RML kiedy był głosowany wniosek CBA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzicz... Jedyne słowo, które mi się ciśnie na język, gdy myślę o zachowaniu tych (mam nadzieję, że jak najmniej licznych) mieszkańcach naszego miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako muzułmanka powinna mieć twarz zakrytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie Islam nie przejdzie, nie ma mowy, zapomnijcie platfusy, nie ma takiej opcji !!!!!!!!!!!!!! Platfusom się marzy piata kolumna w PL, to się wam nie uda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Lublinie Islam nie przejdzie, nie ma mowy, zapomnijcie platfusy, nie ma takiej opcji !!!!!!!!!!!!!! Platfusom się marzy piata kolumna w PL, to się wam nie uda !
 Artykuł jest tylko o tym że ktoś opluł muzułmankę i że jest to nie w porządku. Skąd te daleko idące wnioski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ją opluł, tzn. że ALLAH TAK CHCIAŁ. I nic wam do tego. Nie podważajcie woli Allaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien co do tego że policjanci mogli tak zareagować , po wyjaśnieniu sprawy co być może ułatwi monitoring (może wreszcie się do czegoś przyda) , jeżeli to okaże się nieprawdą to faktycznie i ja miałbym ochotę aby wstąpił we mnie duch alpaki i za pomówienie rzygnąć zarówno oskarżającemu jak i redagującemu ten wyssany z palca paszkwil. Co do Żuka ? to mi tu przypomina Kwaśniewskiego który za mnie w Jedwabnem przepraszał Żydów. Jeszcze nie udowodniono nikomu winy , a Żuk już przeprasza i ocenia. O ile tak było to tym plującym mógł się okazać któryś z tych ze Starówki, którego Palikot "małpeczką" wynagradzał.... podopieczny Zosi Popiołkównej. Jestem pewien że nie był to nikt z ONR ani tych którzy wrócili z Lednickich Pól.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...